Kontakt oss

Kontorer

Oslo - HQ: Prof. Birkelands vei 24D, 1081 Oslo
Porsgrunn: Fjordgata 14, 3936 Porsgrunn
Trondheim: Heggstadmoen 14, 7080 Heimdal
Brumunddal: Strandsavegen 11A, 2383 Brumunddal

Telefon

+47 22 91 85 00


Service vakttelefon (kun ved avtale) : 

+47 902 21 200

Salgsavdelingen

Magnus Anderssen

Magnus Anderssen
Salgssjef

manderssen@nessco.no 
+47 952 95 804

Rune Kabbe


Rune K. Kristoffersen
Distriktsansvarlig Oslo, Viken, Vestfold og Telemark, Agder

rkristoffersen@nessco.no
+47 413 17 800

Torbjørn Vindenes


Torbjørn Vindenes
Distriktsansvarlig Rogaland, Vestland, Møre og Romsdal (sør)

tvindenes@nessco.no
+47 992 17 028

Leif Reidar Solem

Leif Reidar Solem
Distriktsansvarlig Trøndelag, Møre og Romsdal (nord), Nordland

lsolem@nessco.no
+47 976 77 338

Pål Gjerde

Pål Gjerde
Produktansvarlig lavtrykk
pgjerde@nessco.no
+47 952 95 823

Thomas Brekke

Thomas Brekke
Produktansvarlig kompressor
tbrekke@nessco.no
+47 909 99 043

Andres Lara

Andres Lara
Segmentansvarlig selger akvakultur

alara@nessco.no
+47 959 08 565

transp

Ettermarked

Geir Haugness

Geir Haugness

Ettermarkedsrådgiver

ghaugness@nessco.no 

+47 992 17 017

Espen Løvstad

Espen Løvstad

Ettermarkedsrådgiver og Servicetekniker Agder, Vestfold og Telemark

elovstad@nessco.no 

+47 482 97 895

Serviceavdelingen

Jarle Stenhaug

Jarle Stenhaug
Servicesjef

jstenhaug@nessco.no 

+47 992 17 041

Karin Jonassen

Karin Jonassen
Fakturaansvarlig/Servicekoordinator

kjonassen@nessco.no 

+47 22 91 84 81

Din lokale kontakt:

Einar Johnsen

Einar Johnsen
Serviceleder Oslo, Viken

ejohnsen@nessco.no 

+47 992 17 022

Roar Johansen

Roar J. Johansen
Servicetekniker Oslo, Viken (Østfold området), Vestfold og Telemark
rjohansen@nessco.no
+47 992 17 011

Tommy Torgersen

Tommy Torgersen
Servicetekniker Oslo, Viken

ttorgersen@nessco.no
+47 992 17 005

Kim Bye

Kim Alexander Bye
Servicetekniker Oslo

kbye@nessco.no 
+47 909 30 613

Roar Bakke

Roar Bakke 
Serviceleder Innlandet

rbakke@nessco.no
+47 952 95 808

Terje Bruket

Terje Bruket
Servicetekniker Innlandet
tbruket@nessco.no
+47 992 17 004

Arild Amdal

Arild Amdal
Servicetekniker Rogaland, Vestland (sør)

aamdal@nessco.no 
+47 952 95 821

Ronny Kvingedal

Ronny Kvingedal
Servicetekniker Vestland
rkvingedal@nessco.no
+47 952 95 805

Kjell Olav Gjersing

Kjell Olav Gjersing
Serviceleder Trøndelag
kgjersing@nessco.no
+47 992 17 009

Atle Solem-1

Atle Solem
Servicetekniker Trøndelag

asolem@nessco.no 
+47 918 37 233

Tor Henrik Gjølmesli

Tor Henrik Gjølmesli
Servicetekniker Agder, Vestfold og Telemark
tgjolmesli@nessco.no
+47 952 95 807

Kjetil Thorvaldsen

Kjetil Thorvaldsen
Servicetekniker Møre og Romsdal, Vestland (nord)
kthorvaldsen@nessco.no
+47 952 95 825

Øystein Borkamo

Øystein Borkamo
Servicetekniker Trøndelag

oborkamo@nessco.no 
+47 952 95 803

Alexander Tangen

Alexander Tangen
Servicetekniker Agder, Vestfold og Telemark
atangen@nessco.no
+47 951 55 753